Ból po prawej stronie brzucha podczas stosunku

Wczoraj uprawiałam sex z moim partnerem, robimy to robimy zbyt czesto.Stosunek byl uprawiany bez gumki , kontrolowanu i byl wyciagniety przed orgazmem . A wczoraj po raz pierwszy odczulam bol po prawej stronie brzucha, bol do wytrzymania troche kłójacy . Nigdy go wczssniej nie mialam.Partner lezał na mnie a ja mialam zgiete uniesione nogi . Jeszcze do tego spoznia mi sie okres 2 tygodnie. Obawiam sie ze cos sie dzieje z wyrostkiem robaczkowym albo to torbiel. Prosze pomóżcie. Pozdrawiam

Witam! Rzeczywiście opisane objawy mogą wiązać się z istnieniem stanu zapalnego narządów rodnych bądź torbieli jajnika. Proszę zgłosić się do ginekologa który wdroży odpowiednie leczenia. Proszę również pamiętać że stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną, gdyż w w płynie preejakulacynym wydobywającym się z członka przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki.