Ból po prawej stronie w okolicy blizny po cesarskim cięciu

Witam. Mam 30 lat. Mam synka. Przyszedł na swiat przez cesarskie cięcie z powodu odklejenia łożyska. W ciagu jednej doby bylam otwierana 3 razy z powodu komplikacji ( tzw. Zespół help). Po jakimś czasie zaczelam odczuwac ból po prawej stronie w okolicy blizny. Myślałam ze to zrosty ale teraz nie jestempewna. Po 3 latach bole wystepuja juz noe tylko w okolicy blizny ale takze niżej a czasami i po drugiej stronie. Zazwuczaj boli w czasie miesiaczki i podczas owulacji. Czy to endometrioza?

Piotr Pilarski

Jeśli ból się pojawia w czasie okresu to faktycznie endometrioza jest prawdopodobna. Sugeruje wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam