Ból przy pękniętej łękotce przyśrodkowej w kolanie a konieczność artroskopii

Mam pękniętą łękotkę przyśrodkową w prawym kolanie. Boli raz na pół roku a potem przechodzi. Czy muszę robić artroskopię czy wystarczy leczenie lekami.

Szanowny Panie, peknięta łąkotka przy okresowych, jednak stale utrzymujących się bólach stawu kolanowego jest wskazaniem do wykonania artroskopii. Leczenie zachowawcze może jedynie okresowo przynosić poprawę. Sugeruję planowe wykonanie artroskopii, której celem będzie najprawdopodobniej usunięcie części uszkodzonej łąkotki. Decyzję o zakresie i rodzaju interwencji podejmie operujący Pana chirurg-ortopeda podczas zabiegu. Życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności.