Opis łękotki a wskazania do artrokospii

Artroskopia tak czy nie ? wynik badania mojego męża ....łękotka przyśrodkowa z cechami potencjalnie niestabilnych, wielokierunkowych degeneracyjnych uszkodzeń w trzonie i rogu tylnym,.... proszę o poradę bo bardzo się martwię....anna

Szanowna Pani

Jeśli mąż ma objawy uszkodzenia łąkotki (bóle, okresowe wysięki w kolanie), to powinien przejść zabieg artroskopii.
( http://artrocenter.pl/k2-media-manager/choroby-stawow-kolanowych/item/227-uszkodzenia-lakotek )
Proszę się jednak nie martwić - zabieg ten nie jest specjalnie uciążliwy dla pacjenta - pobyt w szpitalu jest najczęściej 2-dniowy, przez kilka dni chodzi się o kulach, po 10-14 dniach lekarz zdejmuje szwy skórne, można odstawić kule i wrócić do pełnej aktywności.

z wyrazami szacunku
Jędrzej Kosmowski