Ból w miejscu cięć operacyjnych usunięcia i podwiązania żyły odpiszczelowej

9 marca br przeprowadzono u mnie operację usunięcia i podwiązania żyły odpiszczelowej lewej w odcinku udowym i wielomiejscowe usunięcie żylaków kończyny dolnej lewej. Mam 49 lat. Po operacji przestrzegałam zaleceń lekarza. Po 4 miesiącach w miejscach zoperowanych (pachwina,nad i pod kolanem)utrzymuje się ból.W miejscu cięcia nad kolanem pojawiło się sporo naczynek.Ból występuje również w godz przedpołudniowych. Zastanawiam się, czy żyła miała być usunięta cała?

Witam. Najpewniej stan jest OK, dla pewności wskazana kontrola chirurga naczyniowego. Wszystko zależy od tego jaką metodą została Pani zoperowana - czy usunięto jedynie perforatory