Ból w okolicach uda i brak zmian na skórze

Witam Zacząłem odczuwać dziwny bul (pieczenie) w okolicach uda zmian na skurzę nie stwierdzoną jak może być przyczyna z góry dzięki

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!
Niestety podał Pan za mało informacji- w jakich okolicznościach pojawia się ból, czy przy chodzeniu/ bieganiu/ spoczynku, czy jest to ból z narządu ruchu czy raczej wywodzący się ze skóry. Jeśli dalej będzie Pan zaniepokojony, polecam udać się do lekarza rodzinnego który pokieruje Pana do właściwego specjalisty.
Z poważaniem
Michał Kurek