Ból w tylnej części głowy

Witam, meza od trzech dni boli tył głowy i to bardzo . Mowi ze tak jakby cos tam pulsowalo albo sie rzelewało. Czy moze to byc wyle ? czy wysokie cisnienie.Kolega chodzil trzy dni z bolem glowy az sie okazalo wlasnie z to wylew.Obawiam sie o meza,a on nie chce isc do lekarza. Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

Jan ZajÄc

Witam. Powodów takiego bólu może być wiele, od błahych po bardzo groźne ale nie sposób postawić rozpoznania bez wykonania badania obrazowego, chociażby RTG. Z silnym bólem głowy trwającym tyle czasu należy się zgłosić na SOR.