Ból z lewej strony brzucha pod żebrami
Witam mam 58lat,Od kilku miesięcy odczuwam ból z lewej strony brzucha na końcu żeber.Wykonywałam usg jamy brzusznej,kolonoskopie natomiast nie wykryto żadnych nieprawidłowości. Z związku z powyższym chciałabym prosić o informację jakie mogą myć przyczyny tego bólu.Z góry bardzo dziękuję

KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie trzustki czy jelit. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazane jest kontynuowanie diagnostyki.