Bolące zgrubienie na wardze sromowej po antybiotykoterapii

Witam mam problem, z którym żyję już 3dzień. Od prawie 3 miesięcy jestem chora, brałam antybiotyk ale choroba zastała tylko zaleczona. Ostatnimi czasy więcej czasu spędzam pracując, był również okres bezsennych nocy, a ostatnio całkiem przez przypadek odkryłam dziwną plamkę (guzek, krostę) nawet nie wiem co to na wardze sromowej większej, nie jest to bolesne ale jest to wyczuwalne z obu stron wargi czy to może być opryszczka czy cos innego. Bardzo sie boje tym bardziej, że mam stałego partnera

Proszę Pani, przyczyn powstania tego typu zmian jest wiele, może to być zarówno ropień, tłuszczak, włókniak, jak i coś zupełnie innego. bez badania i obejrzenia zmiany trudno jest cokolwiek stwierdzić, dlatego najlepsze co mogę Pani poradzić to udać się na wizytę do Dermatologa i/lub Ginekologa kory będzie mógł dokładnie obejrzeć pani problem i zlecić badania.