Bóle brzucha od kilku miesięcy

Witam . Od kilku miesięcy mam bole brzucha . Teraz przewlekłe występują bole zoladka oraz w nadbrzusxu i okolicach pępka oraz po jedzeniu. Boje się ze że to tak zoladka. ZwłaszcZa że moja babcia miała raka wątroby więc jestem 2 pokoleniem czyli jestem narażony na geny .. Proszę o jakaś jakąś odpowiedź zanim udam się do specjalisty.

Lek. Katarzyna Szymczak

Moze to tylko zapalenie żołądka czy dwunastnicy czy pęcherzyka żółciowego, sugeruję w pierwszej kolejności wykonać usg jamy brzusznej, następnie wizytę u gastroenterologa, który zadecyduje o zasadności gastroskopii.
Pozdrawiam