Bóle głowy i niewielkie zawroty oraz uczucie nadciśnienia w głowie

Witam . Problem pojawil sie w poniedzialek gdy byłem w pracy. dostałem bóle głowy oraz niewielkie zawroty. jesdnak nie to bylo najdziwniejsze lecz te wlasnie nieszczesne *nadcisnienie sródczszkowe*. Utrzymywalo sie ono takze we wtorek wiec udalem sie do lekarza. Zrbiono mi tomografie głowy zeby wykluczyc , czy cos mi *urosło*w głowie. Nie wyszlo nic, zadnych guzów, krwiaków ,czy tym podobnym. Co moze byc przyczyna tego nadcisnienia?? poniewaz jest to troche uciazliwe.. ;/ czekam na odpowiedz

Nadciśnienie śródczaszkowe daje znacznie większe dolegliwości i ma związek z poważną infekcją lub urazem głowy, natomiast uczucie" pełnej głowy" może być przy przemęczeniu, zdenerwowaniu, niedospaniu. Pozdrawiam