Bóle głowy zaczynające się od ciemienia, piekące, tętniące

Witam. Od kilku lat mam bóle głowy zaczynające się od ciemienia, piekące, tętniące. Do tego ogromne szumy, świsty i trzaski. Ten stan rzeczy utrzymuje się przez cały czas, a ostatnio się nasila pomimo przyjmowania leków. Biorę Tramal Retard, Dephac, Nilogrin, Nootropil, Vinpoton, Divascan. Jednakże leki te nie pomagają. Wyniki mam dobre, w rezonansie nic nie wyszło... Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższymi objawami proszę udać się do neurologa, bez badania lekarskiego nic więcej powiedzieć nie można. Być może konieczna będzie konsultacja laryngologiczna.