Bóle jajników, zmęczenie, senność i powiększenie piersi a możliwość ciąży

Witam. 26.01 stosunek bez zabezpieczenia(dzień owulacji),48 h po stosunku wzięta Escapelle,po 12 dniach od tego dnia nastąpiła krótka miesiączka,od wzięcia tabletki codzienne wieczorne bóle jajników,bóle w odcinku lędźwiowym,zmęczenie,senność,powiększenie piersi(to wszystko wskazywało na pierwsze objawy ciąży). 3 tyg po stosunku dwa testy ciazowe wyszly negatywne,zaraz pozniej robione bylo HCG z krwi ktore wyszlo 1,86 (od1,20 ciaza wg normy laboratium),a 4 dni pozniej HCG ponizej 1,20 .To ciaza?

Piotr Pilarski

Ciąża mało prawdopodobna gdyż b-hcg się obniża. Proponuje wykonać test b-hcg za tydzień.

Pozdrawiam.