Bóle kręgosłupa, kołatanie serca a nerwica u 49-latki

witam serdecznie chyba mam objawy nerwicy mam bóle w łopatkach i kręgosłupie nie zawsze ale często się zdarzają jednego dnia mam mdłości słabo mi wydaje mi się że zaraz zemdleje kołatania serca ból i kłucia przechodzą z jednego boku na drugi jednego dnia boli mnie żołądek i nerki tak mi się wydaje, a na drugi dzień gardło tak zwana gula w gardle robiłam rtg płuc wyszło wszystko w porządku a nadal mnie bolą czy to nerwica gdzie mam się udać

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Proszę udać się na wizytę do lekarza psychiatry.