Bóle okolicy pępka, brzucha i pleców

witam mam strasznie sliny bol zaczynajacy sie od wokół pepka pozniej caly brzuch i plecy najczesciej wieczorem i w nocy. W szpistalu dostaje kroplowke i zastrzyk przeciwbolowy i odsylany do domu bez jakich kolwiek badan. lekarz domowy po morfologii przepisal roswera hepargen i lipanthyl. nic nie pomaga bol jest nawracajacy . czego to moze byc objaw ?? gdzie sie udac aby udzielono mi pomocy i leczenia ????? bardzo prosze o pomoc !!

Bez wyników badań trudno cokolwiek powiedzieć, podstawowe badania to w takim przypadku usg jamy brzusznej, Alat, Aspat, GGTP, CK, morfologia, OB, kreatynina, potas, sód, kwas moczowy, wapń, gastroskopia. Przyczyn takich bóli jest bardzo wiele, np. choroba wrzodowa, ale lokalizacja i czas pojawienia się bólu mogą świadczyć o zwężeniu tętnicy krezkowej. Rozpoznanie tej choroby opera się na badaniu radiologicznym tej tętnicy