Bóle stawów, mięśni i kości

Od ponad 2 lat bolą mnie praktycznie wszystkie stawy oprócz tego bolą mnie także mięśnie lub kości ( nie potrafię tego dokładnie okreslic) Na początku ból trwał np. 2 - 3 tyg i przechodził na miesiąc, dwa miesiące. Aktualnie ból utrzymuje się praktycznie cały czas. Biorę Opokan, Ibuprom ale nie pomaga. Co robić w takim przypadku?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zleci odpowiednie badania.
Pozdrawiam