Bóle stopy przy dłuższym chodzeniu

Dobry wieczór! Boli mnie od dłuższego czasu lewa stopa, a najbardziej palce .Najgorzej jest po nocy, aż ból się ''rozchodzi''. Kiedyś będąc u lekarza wspomniałam tylko o tym moim bólu to lekarz zbył mnie mówiąc''chce pani ,aby amputowac stopę? jestem tym przerażona! Zapomniałam napisac, że nie zauważyłam , aby siniała, zmieniała kolor czy mocno opuchła. Czy zdjęcie rtg może pokazac co dzieje się w mojej stopie? 14 lat temu miałam operowane obie nogi na żylaki[ nie wiem czy to ważne]. Z góry dz.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - myślę, że rtg nie odpowie na pytanie co się dzieje. Przydatniejsze jest badanie naczyniowe USG Doppler.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani wszystkie informacje kontaktowe. Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Proktolog.

Czy wyobraża sobie Pani , że na odległość 400 kilometrów , bez zbadania Pani ja jestem w stanie ocenić stan Pani zdrowia i zaproponowac leczenie??? Kobieto!!! zż