Bóle w dole brzucha w 27. tygodniu ciąży

Witam od 2 tyg mam bóle w dole brzucha jakby jajnik bóle przypominają miesiączkowe byłam u swojego ginekologa wtedy mnie jeszcze tak nie bolało przepisał mi no spe wraz z czasem bóle zaczeły się nasilać no spa nie pomaga .Gdy tylko zaczynam coś robić ból sie nasila musze cały czas leżeć bo tylko zaczynam coś robić zaczyna boleć ból pojawia się o różnych porach i trwa różnie do 1 h .niewiem co robić mój lekarz jest na urlopie proszę o pomoc.27 tydzień 3 trymestr

witam
bóle mogą być związane z powiększającą się macicą - do dnia dzisiejszego sprawa jest już zapewne nieaktualna.
Mam nadzieję że się wyjaśniło.

Pozdrawiam,
lek. A. Witkowska