Bolesność kości, osłabienie i biegunka

Od długiego czasu czuje się bardzo osłabiony, mam biegunkę, ale od dawna zawsze miałem taki rodzaj wyproznień dodatkowo bolą mnie kości. Badania morfologii, USG brzucha mam w normalnie. Co to może być i jakie badania mam zrobic na takie objawy?

Aleksander Ropielewski

Pierwsze co przychodzi mi do głowy to badania przeciwciał endomyzialnych oraz transglutaminazie tkankowej w kierunku wykluczenia celiakii. WIęcej mógłbym powiedzieć po uszczegółowieniu wywiadu i badaniu przedmiotowym.