Bolesność podbrzusza, piersi a ciąża

Witam, zaczne od tego,ze staram się o maleństwo od 2 lat, jestem pod stała opieka gin. 10.IV., 14 dni po miesiączce robilam USG i lekarz stwierdził wczesną ciążę bo moje endometrium miało 22 mm. Po chwili zrobiliśmy test,ale wyszedł negatywny. Gin stwierdził,ze to za wcześnie i kazał powtórzyć test po 7 dniach. Boli mnie podbrzusze i sutki,zew.str piersi. Mam nadzieje,ze to ciąża, choć boje się, ze to jakiś guz.Co tak duże endo może znaczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie, najpierw należy myśleć o ciąży, proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie udać się do ginekologa.