Bolesność żołądka i jajników a brak apetytu

Czy mogę być w ciąży jeżeli odczuwam dziwny ból żołądka cały czas jakby coś mi na nim siedziało ponadto ból jajników i odrzuca mnie od jedzenia. Dodam że po okresie kochałam się z partnerem zaraz w pierwszy dzień i jeszcze kilka dni później partner doszedł we mnie trzy razy. Okres skończył mi się 06.01.2015 cykle mam 32 dniowe lub mniej czasami regularne.

Aleksander Ropielewski

Mogą to być niecharakterystyczne objawy wczesnej ciąży. Aby mieć pewność konieczne jest jednak zbadanie poziomu beta hCG we krwi lub wykonanie testu ciążowego.