Brak miesiączki przez 5 miesięcy a szanse na ciążę

Witam ok 5 miesiecy niemam okresu lekarzdał mi skierowaniedo endykologa czy jest mmożliwość ze mogie zajsc w ciaze dodam ze mam miesiaczkie od porodu czyli 3latco 4-5miesiecy lekami niepomagało brałam juz dupashon i luteine cxy mogie zajsc w ciaze

Lek. Tomasz Budlewski

Teraz ciążą jest mało prawdopodobna, należy opanowac te zaburzenia hormonalne, konieczne leczenie, czy były wykonywane jakieś badania hormonalne?