Brak motywacji do działania u 25-letniej osoby

Mam pytanie,od dluzszego czasu nie mam zadnej motywacji do dzialania, a do tego caly czas mam dziwne mysli... Naprzyklad zamiast myslec bad wykonywana praca ja mysle o tym ze jestem beznadziejna I o 1000 innych rzeczach ktore w zaden sposob nie sa zwiazane z praca ... Mam wrazenie ze zwariowalam prosze mi pomoc

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.

Szanowna Pani,
bardzo proszę udać się do lekarza rodzinnego wykonać wszystkie podstawowe badania, aby sprawdzić czy nie została zaburzona Pani gospodarka hormonalna lub inne zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu. Dodatkowo warto udać się do psychologa opowiedzieć o swoich problemach. Niezależnie od tego zachęcam do zapoznania się z metodą EEG Biofeedback, która skutecznie niweluje zaburzenia motywacji i problemy z koncentracją uwagi.

Witam Panią !
Niestety mózg myśli mimo ,że pani tego może nie chcieć i tworzy niepożądane schematy myślowe. Aby nauczyć się koncentracji na właściwym temacie musimy to ćwiczyć i to systematycznie. Ćwiczenia z motywacji i koncentracji można znaleźć w internecie , proszę wybrać te które pani pasują i zastosować. Pozdrawiam

Witam, w tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do psychologa i przyjrzenie się podstawą takiego myślenia o sobie. Pozdrawiam serdecznie.