Brak okresu, bóle podbrzusza i ospałość a ryzyko ciąży

Witam mam 21 lat i boje sie ze to jednak objawy ciazy . Wiec kochalam sie z chlopakiem 21 marca a miesiaczke mialam 8.03. Partner zakonczyl we mnie , okres zawsze dostawalam na czas i nieraz nawet dwa , trzy razy w miesiqcu , a terqz mamy 07.04., i okresu brak dodam jeszcze ze od dwuch tygodni boli mnie podbrzusze i ciagle jestem spiaca oraz zauwazylam ze troszke zwiekszyl sie apetyt na wszystko

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Do zbliżenia doszło w 13 dniu cyklu więc prawdopodobieństwo zapłodnienia (dla cyklu 28 dniowego) jest bardzo duże. Proszę wykonać test ciążowy który powinien już być wiarygodny.