Brązowe plamienia a nadżerka

Dzień dobry 5 dni temu byłam u lekarza który wykrył mały pęcherzyk i stwierdził ze jestem ciąży. Na drugi dzień wystąpiły brązowe krwawienia, pojechała do szpitala i lekarz zdiagnozowali ze są one z nadzerki . plemienia utrzymują się do dziś czy jest to możliwe ze te brązowe plemienia są z nadżerki. I czy jest możliwe ze po koniec 5tygodnia ciąży lekarz na USG nie zobaczył umiejscowienia płodu ? Przecież pęcherzyk powinien się zagnizdzic juz w 4tygodniu a w czasie badania byłam po koniec 5

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane brązowe plamienia jak najbardziej mogą być wynikiem nadżerki. Na tak wczesnym etapie ciąży nie ocenia się umiejscowienia zarodka.