Brązowe plamienia po łyżeczkowaniu a ciąża czy okres

Witam, jestem po łyżeczkowaniu 4 tygodnie. Krwawiłam po zabiegu ok. tygodnia. Teraz czekam na miesiączkę, mam ranne brązowe plamienia, mogą być oznaką ciąży czy oczekiwanej miesiączki?

Witam,
po zabiegu łyżeczkowania zaleca się wstrzymanie ze współżyciem przez min. 30 dni.
To raczej skąpe krwawienie miesiączkowe, ale proponuję wykonać test ciążowy jeżeli Pani współżyła.