Brązowe plamienia zamiast okresu podczas siedmiodniowej przerwy

Witam...mam pewien problem,od dwoch lat biore tabletki antykoncepcyjne,przez 1rok bralam Diane-35,a przez 2rok az do teraz biore Yasminelle,wiec chodzi o to bo od 12.09.14 zrobilam przerwe ta 7dniowa by dostac okres,ale od 15.09.14 az do dzis mam zamiast krwawienia tylko brazowe plamienia...czy to cos powaznego?? martwie sie,nigdy tak nie mialam...tabletki bralam caly czas regularnie i o tej godz.co zawsze...prosze dac mi odpowiedz na maila byłabym bardzo wdzięczna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednorazowe wystąpienie brązowego plamienia nie powinno być powodem do niepokoju. W przypadku nawrotu dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.