Brązowe plamienie a staranie o dziecko

Witam : Mam problem od roku staramy sie o dziecko . w tym miesiącu spóźniala mi się miesiaczka 2 dni po jej terminie zrobiłam 2 testy po południu oba z drugą kreską słabo widocznom w poniedziałek dostałam brązowe plamienie i zrobiłam kolejny test znów 2 słaba kreska .Mam luteine 2 razy dziennie i nakza lerzenia . plamienie jest dość spore( raczej śluz gęsty z niteczkami). Martwie się co to moze być ciąża ?? nie ciaża??
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym udać się do ginekologa oraz wykonać badanie USG. Wynik testu może sugerować ciężę.