Brązowy śluz i jasne plamienie a stosunek po miesiączce bez zabezpieczenia

Witam. Wczoraj zobaczylam na wkladce higienicznej brazowy sluz. Dzis zaniepokoilo mnie dosc jasne plamienie. 5 lipca w sobote mialam poczatek miesiaczki ktora skonczyla mi sie ok 7 dni po tez w sobote. Wtedy kochalam sie w sobote I chyba poniedzialek bez zabezpieczenia, reszta stosunkow byla zabezpieczona. On konczyl na zewnatrz nigdy w stodku nawet w prezerwatywie. Zdazylo nam sie ze sie nie zabezpieczalismy ale nigdy nie zaszlam. Czy teraz moge byc w ciazy I to krwawienie jest jej obiawem?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.