Budzenie nocne u półrocznej córki

Witam. Od paru dni mam problem z pólroczną córką. Przeypiała mi całe noce( czasem budziła sie ale dawałam jej pić i monia i szła spać dalej). Jadła dopiero ok godz 6.30. Od paru dni budzi sie w nocy co 1.5-2godziny i nie chce spać. Zasypiała na noc też sama w łóżeczku a teraz zasypia z płaczem na rękach. Martwie sie czy przypadkiem nie dzieje się z nią coś nie dobrego.

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe że dziecko ma początki jakiejś infekcji, zaczyna ząbkować, może to kwestia upałów. Proszę ją obserwować i jeśli nadal będzie coś Panią niepokoić udać się do lekarza