Budzenie nocne z płaczem i częste picie u 8-miesięcznego synka

Witam. Mam 8 miesiecznego synka. Od niedawna przestałam dawac mu w nocy mleko za to nauczyłam go samodzielnego picia w nocy z kubka niekapka. Kubek zawsze stoi w tym samym miejscu wiec wie juz ze zawsze tam jest. Syn czesto budzi sie i pije. Czasem nawet 3 kubki w ciagu nocy a W ciagu całego dnia tylko jeden a czasem tylko pól. Bywa ze Synek budzi sie tez z płaczem ale to nie głód bo dałam znów na próbę mleko. Bywa ze wstaje co 30 minut do niego czy to normalbe ? Zębów jeszcze nie ma.

Magdalena StusiĹska

W ciągu dnia bywa że dzieci nie chcą pić, zajęte innymi czynnościami. Należy najpierw spróbować poić dziecko więcej w ciągu dnia. Jeżeli to nie pomoże- najlepiej skonsultować się z lekarzem.