Ciągle mam zgagę. Czy to może być ciąża?

Witam!
Pod koniec lipca kochałam się z moim chłopakiem. Stosowaliśmy prezerwatywę, jednakże jak się okazało, pękła. Okres miałam od tego czasu co miesiąc, jednak pojawiał się on przed planowanym terminem lub kilka dni spóźniony (zawsze miałam regularnie co 28 dni).
Podczas ostatniego okresu miałam straszne bóle i zawroty głowy. Zauważyłam także, że schudłam kilka kg, ale w ciągu ostatniego miesiąca przytyłam, ale jedynie na brzuchu. Od tamtego czasu zdarzyło mi się 2 razy bez powodu zwymiotować. Ciągle mam zgagę. Jakiś czas temu zauważyłam także brązowawą wydzielinę na bieliźnie.
Bardzo proszę o pomoc. Chciałam pójść do ginekologa, ale są odległe terminy.

Witam serdecznie,
Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki.
Mało prawdopodobne, aby objawy, które się u Pani pojawiły, były związane z ciążą. Upłynęło dość dużo czas od ostatniego stosunku. Objawy pojawiłyby się wcześniej.
Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam