Ciąża po inseminacji i endometrioza

Witam jestem w 6 tyg ciazy,przyjmuje luteine 3x1 i kwas foliowy. jest to ciaza po inseninacji,mam endometrioze 4. czy moja ciaza jest zagrozona czy normalna jak kazda inna. Brak objawow ciazowych. Tylko ssanie w zoladku z rana. Co powinnam robic by utrzymac ciaze? wyniki badan wszystkie ok. Pierwsze usg za tydz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się na USG po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.