Lekkie kłucie jajników i podbrzusza a podejrzenie ciąży

Przypuszczam, ze jestem w ciazy ok3-4 tydz. Odczuwam lekkie kucie jajnikow i podbrzusza. Czy mam sie martwic? Czytalam, ze takie bole groza poronieniem? Mieszkam w uk, u ginekologa mam wiztye w 6-8 tyg czy isc szybciej do lekarza. To moja pierwsza ciaza. Te bole towarzysza mi od kiedy zrobilam test ciazowy(4 pozytywne) dziekuje za odpowiedz

Lek. Marta Jaruchowska

Skoro to dopiero 43-4 tyg od zatrzymania miesiaczki to nie ma sensu isc wczesniej, bo za wczesnie jest by robic Usg. Prosze brac preparat dla ciezarnych z kwasem foliowym,jodem, Dha i wit.d, i spokojnie czekac na wizyte, rozkurczowo mozna brac no-spe. Gdyby wystapilo krwawienie prosze zglosic sie do szpitala.