Bóle podbrzusza i krwawienia w 6 tygodniu ciąży

Jestem 6 tyg ciazy. Gdy mam zatwardzenie, powoduje to, ze musze sie mocno zaprzeć, wtedy w moim sluzie pojawia sie ciemna wydzielna, malej ilosci krwi czasami, czy to sa plamienia w ciazy? Wspomne ze mam to od poczatku ciazy, usg nie wykazalo nieprawidlowosci, tylko bijace serduszko. Czy moje problemy moge zaszkodzic dziecku? Mieszkam w Uk, nie daja lekow na potrzymanie ciazy, np Duphaston lub luteine czy moge w polsce zalatwic sobie ten lek na wlasna reke, gdyz caly czas mam bole podbrzusza

Milena Lubowicz

Mogą to być plamienia w ciąży, ale bez badania nie jestem w stanie stwierdzić. Leki o których Pani wspomina są na receptę, w związku z czym może Pani w Polsce udać się do ginekologa i gdy ten uzna, że jest potrzeba, to je przepisze.
Pozdrawiam