Co jest powodem drżenia rąk kiedy jestem głodny?

Witam, mam dziwne objawy. Mianowicie podczas "głodnięcia" zaczynam słabnąć, wpadam w zaniepokojenie, dekoncetrację, drżą mi ręce... Jem kanapkę o 8, dwie o 10 a o 12 pierwszy objawy się zaczynają pojawiać, następnie o 14 i 18. Jeśli czegoś nie zjem, to się męczę kilkadziesiąt minut i przechodzi samo ale dziwne uczucie zostaje. Jak dopadam jedzenie wtedy to bez umiaru... Badania krwi i moczu w porządku. Najczęściej się to dzieje w pracy, ale w weekendy i kiedy jestem zalatany to już nie...

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje iż mogą być objawy problemu nawykowego, warto udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.