Co jeszcze mogę zrobić żeby urosnąć?

Mam prawie 14 lat i 142 cm wzrostu. Chciałabym urosnąć, ale nie wiem co mam jeść i pić. Czy coś mi może pomóc ?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twój wzrost w odniesieniu do siatek cenylowych wskazuje na znaczny niedobór wzrostu. Nie mogę ocenić, czy jest to uwarunkowane genetycznie, czy też jest to efekt jakiś zaburzeń w organizmie. Dlatego proponuję, abyś porozmawiała z rodzicami na ten temat i byście udali się na konsultację lekarską. Często przyczyną niskiego wzrostu mogą być zaburzenia hormonalne.

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na podobny problem:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/urosnac-10-cm

Pozdrawiam