Co mogą oznaczać bóle stawów po dwóch tygodniach stosunku?

Witam równe 3 tygodnie temu korzystałem z usług prostytutki był to seks oralny bez zabezpieczenia z finałem w jej ustach na drugi dzień pieczenie penisa pomógł klotrimazol. Moje pytanie brzmi jeżeli po równych 2 tygodniach od zajścia pojawiły się bóle stawów i mięśni które w 3 tygodniu mijają i utrzymujący się ból gardła i głowy brak wysypki oznaczają hiv? Czy może byc zbieg okoliczności że to grypa? Lub jakąś inna choroba? Bardzo dziękuję za odpowiedz

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że jest to grypa, lub inna niegroźna infekcja, ale nie można wykluczyć choroby wenerycznej, w tym zakażenia HIV. Sugeruję wizytę u lekarza. Badanie na HIV może Pan również wykonać bezpłatnie i anonimowo w Punktach Konsultacyjno - Diagnostycznych HIV/AIDS. Pozdrawiam!