Co mogą oznaczać napady złości u 21-latki?

Witam, mam 21lat i od 3 miesięcy jestem szczęśliwa mamą. Od ok 5lat co jakiś czas miewam napad złości i mam ochotę kogoś pobić jestem sportowcem więc czasami wyzywalam się na kolezankach z zespołu (oczywiście nie robiłam im krzywdy) napady zdarzały się różniez po ciężkich treningach. Podczas ciąży nie miewalam ataków ale miesiąc temu wróciły i (oczywiście w pół żartem przepychalismy się z partnerem). Wczoraj miałam po sytuacji stresowej atak duszności i bardzo mocny skok ciśnienia. Potrafię że złości uderzyć w ścianę czy zacząć krzyczeć. Proszę doradźcie co robić do kogo się wybrać.

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od pogratulowania Pani bycia szczęśliwą Mamą.

Zalecałabym Pani psychoterapię poznawczo-behawioralną.
Gdyby miała Pani życzenie kontaktu ze mną, zapraszam serdecznie.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry. Polecam pracę nad swoimi emocjami, a przede wszystkim nad złością. Niestety ciąża i poród, a także pierwsze dni z dzieckiem w domu nie wywołują samych przyjemnych uczuć, często związane są również z przemęczeniem czy odczuwaną frustracją. Jest to również okres, w którym do ans, jako młodych mam wracają przeżycia relacji z naszymi mamami, zdarza się że nawet nieświadomie wzbudzają w nas złość i lęk, które następnie odreagowujemy w życiu codziennym .
Polecam psychoterapie psychodynamiczną.

http://psychoterapia-krakow.net/