Co może oznaczać ból podbrzusza i jajników oraz śluz zabarwiony krwią?

Witam,pytanie moje takie. Jestem jakieś 4 dni przed okresem, podbrzusze mnie boli od kilku dni i dochodzą czasem bóle jajników,od 3 dni mam sluz zabarwiony krwią,powiedziałabym że to domieszki krwi tylko. W 27 dniu cyklu robiłam betę hcg ale raczej negatywny bo wyszło 0. 384. Proszę o poradę

Taki wynik, min. 10 dni po stosunku i owulacji wyklucza ciążę. Proszę poczekać na pojawienie się miesiączki. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.