Co może oznaczać pojawienie się guzków za uchem?

Witam. Na weekendzie zaczela bolec mnie szyja. Podejrzewam przewianie. Nie moglam gloqy przekrecic na prawa strone. Szyja nadal mnie boli. Mam powiekszone wezly chlonne i pojawily sie male guzki za lewym uchem. Byly dwa teraz sa cztery. Dwa za uchem i dwa nad okolo 1cm,twarde,nie bolesne. Dzis na lewej malzowinie tez wyczulam zgrubienie. Co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć