Co może oznaczać zdrętwienie skóry?

Witam, mam osobliwe pytanie. Przedwczoraj po imprezie położyłem się spać kładąc głowę na dłoni. Po przebudzeniu tj. od około 24 godzin mam odrętwiałą skórę na uchu i części skóry na głowie tuż za uchem. Czy to może być problem krążenia, jakiś zator, zapowiedź jakiejś choroby? Do kogo zgłosić się w tym wypadku na leczenie? Do angiologa czy może dermatologa?

Lek. Michał Lenard

Pana objawy mogą być spowodowane zaburzeniem mikrokrążenia, ale nie powinny być groźne i prawdopodobnie same ustąpią. W przypadku przedłużania się objawów sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!