Co może powodować rozciągliwość śluzu przez prawie cały cykl?

Witam, urodziam drugiego syna rok temu, karmienie piersią zakończyłam przed 4 miesiącami. Pierwszy cykl po porodzie miał 13 dni, drugi i trzeci po 28, tak jak przed ciążą. Mam pytanie odnośnie śluzu, był płodny, następnie biały gęsty a potem przed miesiączką biały i rozciągliwy. Teraz, tuż po miesiączce znowu jest płodny. Co może powodować rozciągliwość śluzu przez prawie cały cykl? I czy mogę opierać się tylko na pomiarze temp? Używam komp. cyklu, w poprzednim miesiącu nie wskazał owulacji.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze przyczyna mogą być zaburzenia hormonalne . Proszę udac się do lekarza ginekologa