Co może powodować ten ból z tyłu głowy?

Witam kobieta lat 35 od ponad 3 tygodni bardzo silny bol z tylu głowy w okolicy potylicy z nudnisciami i wymiotami bol jest codzinnie w nocy i po przebudzeniu nasila sie w godzinach popoludniowych nie pomagaja leki przeciwbolowe co moze byc przyczyna takiego bolu

Do pilnej konsultacji Neurologicznej

Konieczna pełna konsultacja; Opisy badań do interpretacji klinicznej ; po badaniu.... Najważniejszy PACJENT I OBJAWY Wyniki badań do interpretacji klinicznej Ważna ocena stanu ogólnego i neurologicznego, pełny wywiad i badanie, analiza wyników laboratoryjnych ! Ważny tez nastrój, sen; tryb życia i przyjmowane leki Pozdrawiam i zapraszam