Co może znaczyć tępy ból brzucha i podbrzusza?

Witam, mam 26 lat. Od dwóch dni meczy mnie tępy ból brzucha i podbrzusza. Przy załatwianiu sie praktycznie nie mogę używac mięśni do tego potrzebnych bo mnie strasznie bolą. Mam twardy i nabrzmiały brzuch i o 9 dni spóźnia mi sie miesiączka. Test na ciążę wyszedł negatywny. Wizytę u lekarza mam dopiero na za tydzień. Co może mi dolegać?

Lek. Paweł Szadkowski

W czasie kiedy będzie pani czekać na wizytę do ginekologa/chirurga sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i oceny pod kątem groźnych przyczyn pani stanu. Na podstawie pani opisu nie można jednoznacznie określić przyczyny dolegliwości.