Co może zrobić z tym ropniakiem?

Dobry wieczór . Kilka lat temu mama miała półpasiec około 4, lata temu wtedy miala 61 lat . Zostało jej na plecach mały ropniak który się raz zwiększa raz zmniejsza . Swędzi to bardzo .

Proszę zgłosić się do poradni chirurgicznej. Jeżeli faktycznie obszar skóry jest objęty procesem ropnym, chirurg ogólny podejmie decyzję dot. dalszego leczenia. Bez badania nie da się udzielić bardziej precyzyjnej odpowiedzi.