Co można wywnioskować z wyniku mojego rezonansu?

Mam 27 lat i od 2 lat borykam sie z bolem kregoslupa przez ktory nie moge normalnie funkcjonowac. Wynik mojego rezonansu: Na poziomieL2-L3obwodowy bulging krążka i pogrubienie więzadeł żółtych splycaja zachylki boczne i otwory miedzykregowe,nieznaczne redukuja rezerwe struktur nerwowych.L3-L4 pogrubienie wiezadel zoltych obwodowy bulging krazka i niewielkie wyostrzenie blaszek granicznych splycaja zachwylki boczne redukuja rezerwe korzeni.Splycenie dolnej czesci dolnych otworow miedzykregowych z redukcja rezerwy lewego nerwu rdzeniowego.L4-L5bulging krazka i pogrubienie wiezadel zoltych zwezaja zachylki boczne dochodza w okolice korzeni.Zwezenie dolnej czesci otworow miedzykregowych z redukcja rezerwy nerwow rdzeniowych zwlaszcza lewego.L5-S1 niewielkie zmiany zwyrodnieniowe stawow miedzywyrostkowych i minimalny bulging krazka splycaja nieznacznie worek oponowy i otwory miedzykregowe redukuja rezerwe prawego nerwu rdzeniowego.

Obraz MRI do inetrpretacji klinicznej OPIS MRI wskazuje na mierne zmiany wielopoziomowe : " Na poziomieL2-L3obwodowy bulging krążka i pogrubienie więzadeł żółtych splycaja zachylki boczne i otwory miedzykregowe,nieznaczne redukuja rezerwe struktur nerwowych.L3-L4 pogrubienie wiezadel zoltych obwodowy bulging krazka i niewielkie wyostrzenie blaszek granicznych splycaja zachwylki boczne redukuja rezerwe korzeni.Splycenie dolnej czesci dolnych otworow miedzykregowych z redukcja rezerwy lewego nerwu rdzeniowego.L4-L5bulging krazka i pogrubienie wiezadel zoltych zwezaja zachylki boczne dochodza w okolice korzeni.Zwezenie dolnej czesci otworow miedzykregowych z redukcja rezerwy nerwow rdzeniowych zwlaszcza lewego.L5-S1 niewielkie zmiany zwyrodnieniowe stawow miedzywyrostkowych i minimalny bulging krazka splycaja nieznacznie worek oponowy i otwory miedzykregowe redukuja rezerwe prawego nerwu rdzeniowego".
Zapraszam na konsultację neurologiczną Najważniejsza ocena objawów , ocena sprawności i stanu ogólnego Pacjenta, obciążeń zdrowotnych, trybu życia, nastroju... wyników badań, leczenia etc... Pozdrawiam i zapraszam