Co oznacza ból na czubku głowy?

Od 2 miesięcy bardzo boli mnie głowa,z tyłu na czubku z lewej strony. Boli mnie bardzo wewnatrz i na zewnątrz przy dotyku. Od kilku dni jest gorzej, doszły mdłości, ból na cala głowę jakby ją rozrywalo, az nie moge ruszać głowa, czuje nierownosc w tym miejscu. Boli głównie po przebudzeniu, codziennie, z jedna silą ale prawie caly czas. Pol roku temu uderzyłam się w głowę i na chwilę straciłam przytomność, zbagatelizowalam to jednak bo czułam sie dobrze długi czas. Co robić? Moge jechać na sor?

Witam!
Wskazane badanie neurologiczne, RM głowy, EEG. W zależności ud uzyskanych wyników dalsza diagnostyka neurologiczna lub testy projekcyjne i leczenie nerwicy. Przed skupieniem się na nerwicy należy zawsze wykluczyć ew. choroby somatyczne!!!
Pozdrawiam i życzę powodzenia
W. Łuczkowski.