Co oznacza ból w okolicy barków po usunięciu pęcherzyka żółciowego?

Jestem 4 dobe po operacji pecherzyka żółciowego ,caly czas czuje bol w okolicach barkow i kladac sie rozpierajacy ucisk miedzy zebrami dotego gdy chce sie ulozyc na boku to cos mi jakby chrupalo pod prawym zebrem i przesuwalo sie .Co to może byc?i druga rzecz dlaczego nie moge jesc produktow ktore zawieraja błonnik:/?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena najlepiej przez lekarza prowadzącego Leczenie lub chociażby lekarza POZ