Co oznacza opis badania TK kręgosłupa szyjnego?

Witam mam pytanie Otoz mialam ost robiony tk kregoslupa szyjnego ktory wykazal niewielkie zmiany Poprosilam neurologa o skierowanie na tk glowy On po oglądnięciu plyty z tk kregoslupa stwierdził ze widzi prawie cala glowe bo aż do brwi i nic zlego nie ma Czy to mozliwe ze przy tk kregoslupa faktycznie widac głowę i mozna jej stan ocenic?

Witam!
Ciężko powiedzieć jak u Was robią TK kręgosłupa. W zasadzie przy typowym TK kręgosłupa szyjnego można zobaczyć, co najwyżej, tylną jamę czaszki. Może to było TK głowy i kręgosłupa szyjnego?
Z poważaniem
W. Łuczkowski.